Martina Janková

Martina Janková

Galerie

Koncert je z vážných rodinných důvodů ODLOŽEN

Vážení diváci, posluchači a fanoušci Martiny Jankové, z vážných rodinných důvodů jsme nuceni odložit zářijový koncert v domě kultury v Orlové.

Momentálně intenzivně hledáme nový termín vystoupení, již zakoupené vstupenky však zůstávají v platnosti. Jakmile budeme znát nový termín koncertu, budeme Vás informovat prostřednictvím našich propagačních kanálů.

Děkujeme za pochopení.

______________________

Martina Janková - soprán

Ivo Kahánek - klavír

Martina Janková je především známá jako mozartovská a barokní interpretka, což dokládá účinkování v Mozartově Da Ponte cyklu (Zuzanka, Despina, Zerlina) pod taktovkou slavného Franze Welsera-Mösta jak v Curyšské opeře, tak s The Cleveland Orchestra v USA, jakož i na Salcburském Festivalu 2013-16, kde byla za Zuzanku a Despinu mezinárodním tiskem nejvýše ohodnocena. Mimo jiné s velkým úspěchem debutovala v roce 2016 v Milánské La Scale v hlavní roli Belezzy (Krásy) v Händlově „Triumf času a pravdy“, kde také v roce 2019 vystoupila v Mendelssohnove 2. Symfonii. V březnu 2016 byla taktéž mezinárodním tiskem vysoce oceněna za hlavní roli v Mozartově „Il Re Pastore“ pod vedením W. Christie na evropském turné s Les Arts Florissants. V roce 2017 debutovala jako Mélisande ve scénické inscenaci Debussyho opery „Pélleas et Mélisande“ režiséra Yuvala Sharona s The Cleveland Orchestra pod taktovkou Franze Welsera-Mösta v USA.

Program:

F.Chopin: Polske pisne

24 Preludes

Délka akce: 80 minut
Datum lokální premiéry: 14. září 2023

Informace o akci a jejím konání